6 фільмів, які варто подивитися у вересні

Ви напевне не вірите, що читаєте цей матеріал. Я, в свою чергу, не вірю, що пишу цей матеріал. Вперше з березня ми пишемо про фільми, які варто подивитися у кіно.

Звичайно, при цьому редакція Vertigo наголошує на необхідності дотримання усіх карантинних норм. При можливості навіть не варто знімати маски в залі.

То що ж нам приготував вересень?

Білл і Тед

Bill & Ted Face the Music

В кіно з 3 вересня

Про що: Білл і Тед повертаються! Легендарні герої Кіану Рівза та Алекса Вінтера знову у справі. Легендарне пророцтво про пісню, яку парочка має написати, щоб врятувати світ, от-от має здійснитися, але пісні досі немає! Тож Білл і Тед вирішують відправитися у майбутнє, щоб вкрасти пісню… у самих себе!

Навіщо іти: Підозрюємо, що для непідготовленого глядача дурнуваті персонажі Рівза і Вінтера не здадуться дуже цікавими, тоді як фанати перших двох фільмів франшизи нарешті побачать велике повернення героїв. Нагадаємо, попередня частина, «Нові пригоди Білла і Теда», вийшла в 1991 році. Для молодших глядачів у фільмі фігуруватимуть дочки героїв, які, судячи з трейлеру, повторять шлях своїх батьків у оригінальному фільмі.

Нові мутанти

The New Mutants

В кіно з 3 вересня

Про що: П’ятеро мутантів, які невдало розпочали знайомством з власними силами, потрапляють у закриту психіатричну установу, яка має на меті їх вилікувати. Такий собі злий близнюк «Школи Чарльза Ксав’єра для обдарованих дітей». Але похмуре та сповнене жахів життя у застінках швидко перетворюється на суцільний кошмар, коли герої опиняються під загрозою нападу. Тож їм доводиться об’єднатися.

Навіщо іти: Не можу повірити, що цей фільм таки виходить у кіно. Першочергово прем’єра була запланована на квітень 2018 року, але купівля Fox студією Disney перенесла фільм майже на два роки. Незважаючи на перезйомки, режисер Джош Бун стверджує, що глядачі побачать картину в її першочерговому варіанті — як похмурий горор. Критики вже подивилися фільм і не залишилися у захваті від стрічки. Тепер час глядачів оцінити гру Ані Тейлор-Джой, Мейсі Вільямс та Чарлі Гітона.

Забуті

В кіно з 3 вересня

Про що: Тридцятилітня вчителька української мови втрачає можливість поїхати з Луганська і вимушена перекваліфіковуватися. Паралельно з тим 17-річний Андрій всіляко намагається вийти на зв’язок із зовнішнім світом, вивішуючи український прапор на даху школи. Шляхи двох героїв перетинаються 1 вересня, результатом чого стають дивні дружні відносини, які дозволяють їм хоч якось залишатися собою на окупованій території.

Навіщо іти: Щоб підтримати своїх та оцінити мелодраму з атмосферою окупованої території на Сході. Роботу Дар’ї Онищенко вже показували на фестивалі у Варшаві, а тепер вона готується до вітчизняної прем’єри. Що цікаво, головну роль у фільмі зіграв актор Данііл Каменський, відомий глядачам за «Сторожовою заставою».

Мулан

Mulan

В кіно з 10 вересня

Про що: Коли імператор Китаю видає указ про те, що один чоловік з кожної сім’ї має служити в Армії Імператора для захисту країни від Північних загарбників, Фа Мулан, найстарша дочка почесного воїна, вирішує зайняти місце хворого батька. Вона переодягається у чоловіка, Па Жу, та проходить складний шлях для того, щоб зміцнити внутрішню силу та віднайти істинне призначення. Цей шлях перетворить її на справжнього воїна і принесе повагу вдячних співвітчизників…та гордого батька.

Навіщо іти: Багатостраждальна лайв-адаптація анімації Disney нарешті виходить в кіно. Стрічка була першим блокбастером, який постраждав від пандемії, адже мала вийти у кінці березня. В результаті компанія паралельно випускає фільм і в кіно, і на стрімінгу Disney+. Оскільки у нас стрімінгу досі немає, доведеться йти в кіно. До речі, дракона Му Шу не чекайте — стрічка набагато точніше притримується оригінальної китайської легенди, ніж діснеївська анімація.

Гренландія

Greenland

В кіно з 24 вересня

Про що: До Землі направляються уламки комети і нічого не віщує загрози, поки перший з них не знищує усю Флориду. В результаті людство опиняється у шкурі динозаврів і вимушене шукати шляхи порятунку. Наприклад, тікати в Гренландію, де є бункери для порятунку. Саме туди хоче доставити свою сім’ю головний герой.

Навіщо іти: Спочатку стрічку мав знімати Ніл Бломкамп, а головна роль була відведена Крісу Евансу. Але обоє вибули з проекту і в результаті у нас є новий фільм з Джеральдом Батлером, де він змагається з природою. Якщо вам не вистачає пандемії на вулиці, то от вам фільм-катастрофа — не лише за сюжетом, а ще й за трешевістю подій у фільмі.

Історія Девіда Копперфілда

The Personal History of David Copperfield

В кіно з 8 жовтня (перенесений)

Про що: Девід Копперфілд — звичайний хлопець, який намагається хоч якось втиснутися в рамки цього світу. Переживаючи численну кількість пригод, герой відкриває у собі талант письменника і починає розважати навколишніх комічними та трагічними історіями. Звичайно, усі вони взяті з його власного життя.

Навіщо іти: Щоб оцінити новий фільм Армандо Іануччі («Смерть Сталіна») з неймовірним кастом: Дейв Патель, Тільда Свінтом, Г’ю Лорі, Пітер Каппальді, Бен Вішоу та Гвендолін Крісті. Стрічка є екранізацією однойменного автобіографічного роману Чарлза Діккенса, тож цікаво подивитися, як сатиричне почуття гумору Іануччі поєднається з британською класикою та стилізованою під вікторіанські часи картинкою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: