Щотижневик Vertigo: Бонд проти сексизму, реанімація «Фантастичних звірів» та «Додому»

Слухати на інших сервісах Apple podcasts Google podcasts НВ Подкасти MEGOGO Podcasts Overcast Pocket Casts Radio Public Spotify Castbox RSS

З вами «Щотижневик Vertigo» і цього тижня головний редактор знову самотньо (але доволі бадьоро) розповідає про найцікавіші теми тижня.

Цього тижня говоримо про фінал (сподіваємось) протистояння Скорсезе і Marvel, позицію Деніела Крейга щодо Фібі Воллер-Бридж та Лашанни Лінч у новому «Бонді», новий багатообіцяючий проект від HBO та реанімаційний пакет реформ від Warner Bros. для «Фантастичних звірів». Про новинки прокату теж не забуваємо — розповідаємо про «Доктор Сон» (взагалі протилежне від редакційної рецензії) та «Додому» (а тут все сходиться).

Не обійшлось без помилок — я випадково назвав Майка Фленегена Марком. Прошу вибачення!

А ще ми йдемо на двотижневу перерву і повернемося лише у кінці листопада. Те саме стосується і «Філмспоттінга». Не сумуйте, сайт продовжить працювати у звичайному режимі!

Нагадуємо, що запис проходить модерацію на численних платформах для прослуховування. Зараз він доступний на Apple PodcastsGoogle Podcasts, Breaker, Overcast, PocketCastRadioPublic та Spotify.

Посилання на RSS-стрічку шукайте ОСЬ ТУТ.

P.S. Наш подкаст є частиною Radio Podil — cпільноти україномовних подкастів за які не соромно.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: