Кіно

Щотижневик Vertigo: слухайте наш перший подкаст!

Слухати на інших сервісах Apple podcasts Breaker Google podcasts Overcast Pocket Casts Radio Public Spotify Castbox RSS

Цей день настав — на Vertigo з’явилися власні подкасти! Ми давно хотіли запустити цей формат, але лише зараз нарешті зійшлися зірки і планети стали у потрібний ряд. Одразу наголосимо, що цей запис варто вважати бета-версією — ми поки лише намагаємося намацати потрібний флоу, тож дуже розраховуємо на вашу допомогу.

Щотижневик Vertigo — це (відносно) короткий дайджест від нашої редакції у форматі розмови. Тож кожної п’ятниці ви зможете швидко дізнатися про останні новини (і думки редакторів щодо них), прем’єри, що чекають у кінотеатрах і свіжі серіали. Те, що потрібно перед вихідними.

Цього разу Саша та Аня розповідають про «Маяк», «Ірландця», «Бейбі драйвера 2» і ще купу всього, радять іти на Angry Birds 2 (майже) та сварять нового Долана. А ще терплять мої ремарки, хоч я і не за мікрофоном.

Тож слухайте перший випуск і діліться своїми враженнями після прослуховування (шукайте форму опитування під подкастом)​! Подкаст поступово з’являтиметься на усіх платформах: зараз він доступний на Anchor, Breaker, RadioPublic та Spotify.

P.S. Наш подкаст є частиною Radio Podil — cпільноти україномовних подкастів за які не соромно.

powered by Typeform

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: