Share, , Google Plus, Pinterest,

Posted in:

КМДА: Кінотеатр «Київ» продовжить свою роботу у звичному режимі

Без паніки

У середу голова Держкіно Пилип Іллєнко заявив про те, що подальша доля столичного кінотеатру «Київ»  опинилася під загрозою. За його словами, четвертого січня добігає кінця двадцятирічний термін оренди будівлі за адресою вул. Велика Васильківська, 19. Іллєнко заявив про можливе закриття кінотеатру через проблеми з новим договором оренди.

«На сьогодні, попри звернення орендаря, відповідальні структури не тільки не продовжили договір оренди, але навіть не повідомили про подальші плани щодо цього», – додав голова Держкіно.

У КМДА повідомляють, що кінотеатр продовжить свою роботу у звичайному режимі, але під управлінням КП «Київкінофільм».

«Насправді у ці хвилини вирішується питання про передачу кінотеатру у власність КП «Київкінофільм», тож головний культурний центр столиці може опинитися в одному ряду з кінотеатрами «Факел», «Дніпром», «Загребом» та іншими комунальними кінотеатрами, які фактично не сприяють культурному розвитку столиці», – стверджує Вілія Бондаренко, директор Культурного центру «Кінотеатр «Київ» Вілія Бондаренко.

Утім, директорка Департаменту культури КМДА Діана Попова запевнила, що кінотеатр «Київ» продовжить свою роботу у нинішньому форматі і що фестивальний профіль у контексті меморандуму між КМДА та кінофестивалем «Молодість» так само буде ключовим.