Share, , Google Plus, Pinterest,

Posted in:

У Києві відкриють кінотеатр «КІНО42» для авторського та незалежного кіно

Один зал, 42 місця

На Подолі відкриється новий камерний кінотеатр «КІНО42». Засновниками стали Міжнародний фестиваль кіно та урбаністики «86» та готель Bursa.

Знаходитиметься він у приміщенні готелю Bursa на Костянтинівській, 11. Програма фокусуватиметься на незалежному, авторському та українському кіно. За словами співзасновника Іллі Гладштейна, бажання відкрити «КІНО42» виникло після закриття у Києві трьох кинотеатрів:

«Після закриття трьох кінотеатрів за останній рік авторське кіно в Києві стало бездомним. Ми задумали «КІНО42» як новий дім для кіно; місце, де його не лише дивляться, але й обговорюють, і навіть створюють».

Судячи з офіційного сайту, фільми транслюватимуться мовою оригіналу. Сам кінотеатр планується як місце не лише для перегляду фільмів, а і для обговорення. Розклад у кінотеатрі буде змінюватися відповідно до підібраної програми.

Квитки можна буде придбати в касі та онлайн. В грудні у кінотеатрі показиватимуть українську стрічку «Історія зимового саду», німецьку «Берлінський фейсконтрольник» та грузинсько-шведську «А потім ми танцювали».

Відкриття планується четвертого грудня.

Джерело: The Village Україна